Lemmik Provansaal majonees

Nüüd tunned klassikaliste Provansaal majoneeside sarja ära pakendil oleva muna kujutise järgi. Majoneesi maitse on endiselt klassikaline ja hea, ning tunnustatud Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja poolt pääsukesemärgiga.

Kui vajad salatile lisandit, ahjukalale katet, soovid täiusliku maitsega ahjuvormi või pole aega kartulite juurde jahukastet teha, siis on klassikaline Provansaal igati sobiv nii maitse, kvaliteedi kui ka hea hinna poolest.

Majoneesi konsistents on parajalt tihke ja maitse parajalt sinepine, et sobida kokku erinevate kasutuseesmärkidega – kastme asemel, salati seesahjus, küpsetistes muna asemel ja marinaadides.

Lemmik Klassikalist Provansaali on toodetud juba aastast 1998, seega on klassikalise majoneesi maitse Eesti tarbijale tuttav juba ammusest krooniajast. Lemmik Provansaal majonees on tunnustatud Tunnustatud Eesti Maitse pääsukesemärgiga. Majoneesi valmistamiseks on kasutatud kvaliteetset eestimaist rapsiõli. 

Mugav pakend võimaldab külmikus ruumi kokku hoida. Pakendit saab panna püsti või pikali, või pista külmikuriiulisse teiste toiduainete vahele. Pehme pakend on keskkonnasäästlikum kui plastpudel või klaaspurk.

Selle päris õige maitsega majonees!

Tagasiside, ideed ja ettepanekud toote kohta on alati oodatud: quality@polvenfoods.ee või marketing@polvenfoods.ee